Usbdriverecovery
HomeSitemap ⇔ Turkish

USB Disk Kurtarma

Usbdriverecovery.com sabit disk, hafıza kartı, USB sürücü, dijital kamera, SIM kart, iPod ve diğer veri depolama aygıtları verileri kurtarmak için dünya çapında veri kurtarma çözümleri sunmaktadır.

Windows için veri kurtarma yazılımı

USB Sürücü Kurtarma Yazılımı

USB Disk Kurtarma Yazılımı USB flash sürücü medya silinmiş dosyaları kurtarır ve veri kaybı sorunları her türlü giderir.

Memory Card Data Recovery yazılımı

Hafıza kartı veri kurtarma yazılımı hafıza kartları her türünden basit veri kurtarma işlemi kullanarak veri kurtarır.

Cep Telefonu Data Recovery yazılımı

Cep telefonu veri kurtarma yazılımı silinmiş dijital fotoğraf, resim, şarkı ve dahili disk tarama tekniği ile cep telefonu diğer veri kurtarır.

Android Data Recovery yazılımı

Android veri kurtarma yazılımı dahili farklı arama kurtarma teknikleri ile android cep telefonu silinen verileri, fotoğraf, video, arşiv ve belgeleri kurtarmak.

Dijital Resim Kurtarma Yazılımı

Dijital fotoğraf kurtarma yazılımı hatta tüm mantıksal sürücü yapısı kaybolur durumlarda sabit disk ve flash disk medya fotoğrafları kurtarır.

Profesyonel Veri Kurtarma Yazılımı

Profesyonel Veri Kurtarma Yazılımı disk biçimleri ya da diğer ortak veri kaybı nedenleri sonra yanlışlıkla silinen dosyaları veri kurtarır.

Çıkarılabilir Medya Veri Kurtarma Yazılımı

Çıkarılabilir Medya Kurtarma yazılımı Cep Telefonu verileri, MP3 çalarlar, Oyun Aksesuarları, ve farklı depolama dijital cihazlar kurtarır.

Dijital Kamera Veri Kurtarma Yazılımı

Dijital kamera veri kurtarma yazılımı kayıp bilgilerin her bir bit tarar ve dijital video kameralar silinir dijital fotoğraf, görüntüler geri yükler.

Sim Kart Veri Kurtarma Yazılımı

Sim Kart Data Recovery yazılımı sim kart hafızası kayıp silinmiş metin mesajları ve telefon rehberi iletişim numaralarını kurtarır.

NTFS veri kurtarma yazılımı

NTFS Data Recovery yazılımı kullanıcılara kurtarmak kayıp veya bozuk veya biçimlendirilmiş sabit disk erişilemez veri NTFS ve NTFS5 dosya sistemi üzerinde bölümlenmiş sağlar.

FAT veri kurtarma yazılımı

FAT Data Recovery yazılımı tüm büyük bölümlenmiş pencereler sabit disk sürücüsüne desteği ile FAT16, FAT32 dosya sistemi üzerinde oluşturulan sabit disk sürücüleri silinmiş dosyaları ve klasörleri kurtarır.

iPod Data Recovery yazılımı

iPod Data Recovery yazılımı, taşınabilir Apple dijital ses video oynatıcı tüm, silinmiş müzik dosyaları / klasörleri kaybetti kurtarır.

Zune müzik Kurtarma Yazılımı

Zune müzik kurtarma yazılımı Microsoft Zune sosyal ağ oyuncu tüm kayıp silinmiş bozuk müzik dosyaları kurtarmak için yeteneğine sahiptir.
Password Recovery

Outlook Express Password Recovery yazılımı

Outlook Express Password Recovery yazılımı e-posta hesabı şifreleri kaydedilir kayıp ya da Microsoft Office Outlook ve Outlook Express unutulmuş kurtarır.

Internet Explorer Password Recovery

Internet Explorer Password Recovery geri kaşif herhangi bir e-posta hesabı veya herhangi bir parola korumalı uygulamadan şifreler kaydedilir Internet gizli ya da unutulmuş.
Muhasebe Yazılım

Muhasebe Yazılım - Standard Edition

Muhasebe Yazılım - Standard Edition tüm envanter ve faturalama bilgileri, stok raporları yönetir ve defterleri, gelir ve şirket harcama raporları tutar.

Muhasebe Yazılım - Enterprise Edition

Muhasebe Yazılım - Enterprise Edition hızlı Ürün detayları erişmek için barkod desteği ile iş stok ve fatura bilgileri güvenli ve doğru yönetimi kolaylaştırır.
Toplu SMS Yazılım

Toplu SMS Yazılım - Profesyonel

Toplu SMS Yazılım - Profesyonel herhangi bir Windows işletim sistemi tabanlı Pocket PC veya herhangi bir GSM cep telefonu kullanırken ile PC'nizden tek veya birden fazla cep telefonu kullanıcılarına toplu sms gönderebilirsiniz.

Windows Mobile Phone için Toplu SMS Yazılım

Toplu sms doğrudan Microsoft Windows tabanlı Pocket PC cihazları diğer cep telefonu için Windows cep telefonu yayın için Toplu SMS yazılım.

GSM Cep Telefonu Toplu SMS Yazılım

GSM cep telefonu için Toplu Kısa Mesaj GSM teknolojisine dayalı cep telefonu kullanarak üzerinden Masaüstü ya da Dizüstü sistemler kişileri listesine sms gönderir.

Pocket PC için Toplu SMS Yazılım

Pocket PC için Toplu SMS Yazılım Microsoft Windows tabanlı Pocket PC cihazları diğer cep telefonu doğrudan toplu sms yayın için tam yeteneğine sahiptir.

Profesyonel Paketi için Toplu SMS Yazılım

Profesyonel ve tek bir pakette Mobil Metin Mesajlaşma Yazılımı Pocket PC - profesyonel paket için Toplu SMS Yazılım Toplu Metin Mesajlaşma Yazılımları içerir.
Veritabanı Dönüşüm

MySQL Veritabanı Dönüşüm MSSQL

MySQL Veritabanı Dönüşüm Yazılım MSSQL özellikle tamamen kaynak MSSQL veritabanı bütünlüğünü değiştirmeden MySQL veritabanı biçimi için Microsoft SQL veritabanı kayıtları dönüştürmek için tasarlanmıştır.

MSSQL Veritabanı Dönüşüm MySQL

Tüm büyük veritabanı varsayılan değerlerine desteği ile Microsoft SQL veritabanı MySQL veritabanı kayıtları geçirmek için kullanılabilir MSSQL Veritabanı Dönüşüm Yazılım MySQL.

MySQL Veritabanı Dönüşüm MS Access

MySQL Veritabanı Dönüşüm Yazılım MS Access MySQL veritabanı biçimine tüm veya seçilen Microsoft Access veritabanı kayıtları dönüştürür ve MS Access veritabanı tüm önemli sürümlerini destekler.
Yazılım Setup Maker

Kurulum Maker Yazılım

Setup Maker Software yazılım geliştiriciler için çeşitli sistemler arasında kendi windows uygulamaları dağıtmak için kolaylaştırır windows uygulama programı derlenmiş, kendi kendine çalıştırılabilir exe dosyası kurulum üretir.

Setup Maker - EXE MSI

Setup Maker - EXE yazılım MSI oluşturur windows yazılım uygulaması mevcut Microsoft MSI dosya biçimi paketinden exe çalıştırılabilir dosya kurulum.
Adli Araçları

Cep Telefonu Müfettiş

Pocket PC Adli Araştırmacı

Cep model numarası, üretici adı, IMEI numarası, telefon rehberi bilgileri, kısa mesaj vb dahil olmak üzere Windows işletim sistemi tabanlı cep telefonları cep bilgisayarı Adli araştırmacı Aracı erişim tüm ayrıntıları
Sistem Araçları

Güvenli Veri Silecek

Güvenli Veri Silecek siler ve mendil kullanılmayan disk alanı, Windows sabit diskler ve çeşitli USB taşınabilir sürücüleri silinmiş gizli dosyaları.

KeyLogger Yazılım

KeyLogger yazılımı ziyaret edilen web sayfaları gibi senin yokluğunda çalışanları veya bilgisayarınızda çocukların genel tuş faaliyetleri, yazılı metin, sohbet sohbet, e-postalar, şifreler vb izler

KeyLogger Yazılım Advance

Advance KeyLogger yazılımı gizli modda çalışır ve klibi kurulu girişleri, sesli sohbet konuşmaları, web sayfaları vb ve zaman düzenli aralıklarla yakalama ekran gibi tüm PC faaliyetleri izler.

Web Kontrol Aracı

Web Kontrol Aracı Web mevcudiyetine yakından ve sürekli takip ve web sitelerinin çevrimdışı durumu sırasında sizi uyarır.

Backlink Checker Utility

Backlink Checker Utility kullanıcılar Web sitesi backlink durumunu kontrol ve web sitenize link eşinizin sitesinde kaldırıldı veya bulunamazsa, kullanıcıya e-posta uyarı bildirimi gönderir.

Yazılım Canlı

Canlı Sohbet Yazılım büyük müşteri memnuniyetini sağlamak için ürün ve hizmet ile ilgili sorgularını çözmek için web sitesi müşteri desteği ajanlar ve online ziyaretçileri arasında online etkileşim sağlar.