Usbdriverecovery
HomeSitemap ⇔ Persian

USB درایو بازیابی اطلاعات

Usbdriverecovery.com ارائه می دهد اطلاعات در سطح جهانی راه حل های بازیابی برای بازیابی اطلاعات از هارد دیسک، کارت های حافظه، درایو USB، دوربین دیجیتال، سیم کارت، آی پاد و دیگر دستگاه های ذخیره سازی داده ها.

بازیابی اطلاعات نرم افزار برای ویندوز

USB درایو نرم افزار بازیابی

USB درایو نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده از رسانه های درایو یواس بی فلش و حل تمام انواع مسائل مربوط به از دست دادن داده ها است.

کارت حافظه نرم افزار بازیابی اطلاعات

اطلاعات کارت حافظه نرم افزار بازیابی بازیابی داده ها با استفاده از ساده فرایند بازیابی داده ها از همه نوع از کارت های حافظه.

اطلاعات تلفن همراه نرم افزار بازیابی

اطلاعات گوشی موبایل نرم افزار بازیابی بازیابی عکس های پاک شده دیجیتالی، عکس ها، آهنگ ها و داده های دیگر از تلفن همراه با روش اسکن دیسک های inbuilt.

آندروید نرم افزار بازیابی اطلاعات

آندروید نرم افزار بازیابی اطلاعات بازیابی اطلاعات حذف شده، عکس ها، فیلم ها، آرشیوها و اسناد از تلفن همراه اندیشه با inbuilt تکنیک های بازیابی جستجوی مختلف.

نرم افزار بازیابی تصاویر دیجیتال

نرم افزار بازیابی عکس های دیجیتال بازیابی عکس ها از هارد دیسک و فلش رسانه های دیسک در مواردی که حتی کل درایو منطقی ساختار از دست داده است.

حرفه ای بازیابی اطلاعات نرم افزار

حرفه ای بازیابی اطلاعات نرم افزار بازیابی اطلاعات از فایل های به طور تصادفی پاک شده پس از فرمت های دیسک و یا دیگر دلایل از دست رفتن داده ها مشترک است.

متحرک رسانه ای نرم افزار بازیابی اطلاعات

متحرک رسانه ای نرم افزار بازیابی داده ها از تلفن های همراه، پخش MP3، دستگاه های بازی و دستگاه های دیجیتال ذخیره سازی متفاوت است.

دوربین های دیجیتال نرم افزار بازیابی اطلاعات

داده های دیجیتال نرم افزار بازیابی دوربین اسکن هر بیت از اطلاعات از دست رفته و بازیابی عکس های دیجیتال پاک شده، تصاویر را از دوربین های ویدئویی دیجیتال است.

نرم افزار بازیابی اطلاعات سیم کارت

اطلاعات سیم کارت نرم افزار بازیابی پیام های متنی حذف و تلفن کتاب شماره های تماس از دست رفته از حافظه سیم کارت.

NTFS بازیابی اطلاعات نرم افزار

NTFS بازیابی اطلاعات نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران را برای بازیابی از دست داده و یا داده های غیر قابل دسترس از دیسک سخت خراب شده و یا فرمت NTFS و NTFS5 فایل سیستم تقسیم شده است.

FAT بازیابی اطلاعات نرم افزار

FAT بازیابی اطلاعات نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده و پوشه ها از درایوهای هارد دیسک در FAT16، FAT32 سیستم فایل با پشتیبانی از همه مهم تقسیم پنجره درایو دیسک سخت.

آی پاد بازیابی اطلاعات نرم افزار

آی پاد بازیابی اطلاعات نرم افزار بازیابی دیجیتال از اپل قابل حمل پخش کننده های صوتی تصویری خود را از دست داده، فایل های موسیقی پاک شده / پوشه.

پی سی موسیقی نرم افزار بازیابی

پی سی موسیقی نرم افزار بازیابی قادر به بازیابی همه از دست رفته حذف فایل های موسیقی خود را خراب از مایکروسافت Zune پخش شبکه اجتماعی است.
بازیابی رمز عبور

چشم انداز اکسپرس رمز عبور نرم افزار بازیابی

چشم انداز اکسپرس رمز عبور نرم افزار بازیابی از دست داده و یا فراموش شده مایکروسافت آفیس چشم انداز و چشم انداز اکسپرس رمز عبور حساب ایمیل را نجات داد.

اینترنت اکسپلورر بازیابی رمز عبور رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

اینترنت اکسپلورر رمز عبور بازیابی بازگردانی پنهان یا فراموش اینترنت اکسپلورر کلمه عبور از هر حساب ایمیل و یا هر برنامه محافظت شده با پسوردم را نجات داد
نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری - نسخه استاندارد

نرم افزار حسابداری - نسخه استاندارد مدیریت کل موجودی و جزئیات صورتحساب، گزارش سهام و نگهداری دفاتر درآمد و هزینه شرکت.

نرم افزار حسابداری - نسخه سازمانی

نرم افزار حسابداری - نسخه سازمانی را تسهیل مدیریت ایمن و دقیق از سهام و جزئیات صورت حساب از کسب و کار با پشتیبانی از بارکد به سرعت دسترسی به جزئیات محصول.
نرم افزار اس ام اس انبوه

اس ام اس انبوه نرم افزار - حرفه ای

نرم افزار اس ام اس انبوه - حرفه ای ارسال اس ام اس انبوه از کامپیوتر خود را به تعداد یک یا چند تلفن همراه و با استفاده از هر سیستم عامل ویندوز مبتنی بر کامپیوتر های جیبی و یا هر تلفن همراه جی اس ام.

نرم افزار اس ام اس انبوه برای ویندوز موبایل

نرم افزار اس ام اس انبوه برای ویندوز پخش تلفن همراه اس ام اس انبوه به طور مستقیم از مایکروسافت دستگاه های جیبی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز را به دیگر تلفن همراه.

نرم افزار اس ام اس انبوه برای پارس جی اس ام تلفن همراه

فله متن پیام برای پارس جی اس ام تلفن همراه می فرستد اس ام اس به لیست مخاطبین از سیستم های رومیزی یا لپ تاپ از طریق استفاده از فن آوری GSM مبتنی بر تلفن همراه.

نرم افزار اس ام اس حجم برای کامپیوتر جیبی

نرم افزار اس ام اس حجم برای کامپیوتر های جیبی است که به طور کامل قادر به پخش اس ام اس انبوه به طور مستقیم از مایکروسافت دستگاه های جیبی کامپیوتر مبتنی بر ویندوز به دیگر تلفن همراه.

نرم افزار اس ام اس انبوه برای بسته نرم افزاری حرفه ای

نرم افزار اس ام اس انبوه برای بسته نرم افزاری حرفه ای شامل متن پیام انبوه نرم افزار - حرفه ای و پاکت پی سی کامپیوتر به موبایل نرم افزار متن پیام ها در یک بسته واحد است.
تبدیل پایگاه داده

MSSQL به خروجی زیر تبدیل به پایگاه داده

MSSQL به خروجی زیر پایگاه داده های نرم افزار تبدیل شده است به طور خاص طراحی شده را به طور کامل به فرمت پایگاه داده MySQL تبدیل سوابق پایگاه داده SQL مایکروسافت بدون اصلاح یکپارچگی پایگاه داده MSSQL منبع.

خروجی زیر به تبدیل پایگاه داده های MSSQL

خروجی زیر به MSSQL پایگاه داده های نرم افزار تبدیل استفاده می شود به مهاجرت سوابق پایگاه داده MySQL به پایگاه داده SQL مایکروسافت با حمایت از تمام ارزش های بزرگ پایگاه داده به طور پیش فرض.

کارشناسی ارشد دسترسی به پایگاه داده های خروجی زیر تبدیل

کارشناسی ارشد دسترسی به پایگاه داده MySQL نرم افزار تبدیل تبدیل سوابق مایکروسافت دسترسی به پایگاه داده تمام و یا انتخاب به فرمت پایگاه داده MySQL و پشتیبانی از تمام نسخه های اصلی از کارشناسی ارشد دسترسی به پایگاه داده.
نرم افزار نصب ساز

نرم افزار راه اندازی ساز

نرم افزار راه اندازی ساز تولید وارد شده، خود اجرایی نصب فایل exe از برنامه کاربردی ویندوز خود را که برای توسعه دهندگان نرم افزار به گسترش برنامه های کاربردی ویندوز خود را در سراسر سیستم های مختلف آسان می سازد.

راه اندازی ساز - MSI به EXE

راه اندازی ساز - MSI به EXE نرم افزار ایجاد نصب فایل اجرایی EXE از موجود مایکروسافت MSI فرمت فایل بسته نرم افزار کاربردی ویندوز خود را.
ابزار قانونی

بازرس تلفن همراه

کامپیوتر جیبی قانونی محقق

کامپیوتر جیبی قانونی محقق ابزار دسترسی به تمام اطلاعات ویندوز شما سیستم عامل گوشی های تلفن همراه مبتنی بر از جمله شماره تلفن همراه مدل، نام کارخانه سازنده، شماره IMEI، جزئیات های دفترچه تلفن، پیام های متنی و غیره
برف پاک کن امن داده ها

برف پاک کن امن داده ها

پاکسازی داده ها امن برف پاک کن و دستمال مرطوب فضای دیسک استفاده نشده، فایل های محرمانه پاک شده از هارد دیسک خود ویندوز و درایوهای یواس بی های مختلف قابل حمل

Keylogger نرم افزار

Keylogger نرم افزار نظارت بر فعالیت های کلی ضربه زدن به کلید از کارکنان یا بچه ها بر روی کامپیوتر شما در غیاب شما مانند صفحات وب بازدید شده، تایپ متن، صحبت چت، ایمیل، کلمات عبور و غیره

پیشبرد نرم افزار keylogger

پیشرفته نرم افزار Keylogger اجرا می شود در حالت پنهان و آهنگ تمام فعالیت های کامپیوتر مانند ورودی کلیپ هیئت مدیره، صدای مکالمات چت، صفحات وب و غیره و تصاویر ضبط در فاصله زمانی منظم از زمان.

ابزار مانیتورینگ وب سایت

وب سایت ابزار مانیتورینگ نگه داشتن یک ساعت مچی ثابت نزدیک و در دسترس بودن وب سایت و به شما هشدار در وضعیت آفلاین از وب سایت ها است.

جستجوگر های backlink سودمند

های backlink جستجوگر سودمند بررسی از کاربران وضعیت وب سایت های backlink و هشدار ایمیل به کاربر می فرستد در صورتی که لینک وب سایت خود را حذف و یا یافت نشد بر روی وب سایت شریک زندگی خود را.

گفتگوی زنده نرم افزار

زنده نرم افزار چت آنلاین تعامل بین عوامل وب سایت پشتیبانی از مشتری و بازدید کنندگان آنلاین برای حل محصولات و خدمات مربوط به نمایش داده شد برای رسیدن به بیشترین رضایت مشتری را فراهم می کند.