Usbdriverecovery
HomeSitemap ⇔ Bulgarian

USB Drive Recovery

Usbdriverecovery.com piedāvā pasaules klases datu atgūšanas risinājumus, lai atgūtu datus no cietā diska, atmiņas kartes, USB disks, digitālās kameras, SIM kartes, iPod un citas datu glabāšanas ierīces.

Data Recovery Software for Windows

USB Drive Recovery Software

USB Drive Recovery Software atgūst svītrots failus no USB flash drive medijiem un atrisina visu veidu datu zudumu jautājumiem.

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru atgūst datus, izmantojot vienkāršu datu atgūšanas procesu no visu veidu atmiņas kartēm.

Mobile Phone Data Recovery Software

Mobilais tālrunis datu atgūšanas programmatūru atgūst svītrots digitālās fotogrāfijas, attēlus, dziesmas un citus datus no mobilā tālruņa ar iebūvētu diska skenēšanas tehniku.

Android Data Recovery Software

Android datu atgūšanas programmatūru atgūt dzēstos datus, fotogrāfijas, video, arhīvu un dokumentus no android mobilo tālruni ar iekšēja dažādiem meklēšanas atgūšanas metodes.

Digital Attēli Recovery Software

Digitālo foto atgūšana programmatūra atgūst fotogrāfijas no cietā diska un flash disku plašsaziņas līdzekļiem gadījumos, kad, pat visa loģiskā diska struktūra ir zaudējuši.

Profesionālā datu atgūšanas programmatūru

Profesionālā datu atgūšanas programmatūru atgūst datus no nejauši svītrots failus pēc diska formātā vai citiem kopējās datu zudumu iemeslus.

Removable Media Data Recovery Software

Noņemamas Media Recovery programmatūru atgūst datus no mobilajiem telefoniem, MP3 atskaņotāji, spēļu ierīcēm un dažādām uzglabāšanas digitālās ierīces.

Digital Camera Data Recovery Software

Digitālā kamera datu atgūšanas programmatūru skenē katru mazliet pazaudētu informāciju un atjauno svītrots digitālās fotogrāfijas, attēlus no digitālajām video kamerām.

Sim kartes datu atgūšanas programmatūru

Sim kartes datu atgūšanas programmatūru atgūst svītrots īsziņas un tālruņu katalogu kontaktu numuri zaudējis no SIM kartes atmiņā.

NTFS Data Recovery Software

NTFS datu atgūšanas programmatūru ļauj lietotājiem, lai atgūtu zaudētos vai nepieejami dati no bojāti vai formatēt cietā diska sadalīts uz NTFS un NTFS5 failu sistēma.

FAT Data Recovery Software

FAT Data Recovery Software atgūst svītrots failus un mapes no cietā diska diskdziņi izveidotos FAT16, FAT32 failu sistēmu ar atbalstu visiem galvenajiem sadalīts Windows cietā diska.

iPod datu atgūšanas programmatūru

iPod datu atgūšanas programmatūru atgūst visu zaudēto, svītrots mūzikas failus / mapes no jūsu portatīvo Apple digitālo audio video atskaņotājs.

Zune mūzikas atgūšanas programmatūru

Zune mūzikas atgūšana programmatūra spēj atgūt visus jūsu zaudējis svītrots bojāti mūzikas failus no Microsoft Zune sociālo tīklu atskaņotāju.
Password Recovery

Outlook Express Password Recovery Software

Outlook Express Password Recovery Software atgūst zaudēto vai aizmirstās Microsoft Office Outlook un Outlook Express saglabāts e-pasta kontu paroles.

Internet Explorer Password Recovery

Internet Explorer Password Recovery atjaunot paslēpta vai aizmirsta Internet Explorer saglabātās paroles no jebkura e-pasta kontu vai jebkuru paroli aizsargātu piemērošanu.
Grāmatvedības programmatūra

Grāmatvedības programmatūra - Standard Edition

Grāmatvedības programmatūra - Standard Edition pārvalda visu inventāru un rēķinu informāciju, akciju ziņojumi un uztur grāmatām, ienākumus un izdevumu atskaites Sabiedrības.

Grāmatvedības programmatūra - Enterprise Edition

Grāmatvedības programmatūra - Enterprise Edition veicina drošu un precīzu vadību akciju un norēķinu informāciju par darījumiem ar svītrkodu atbalstu, lai ātri piekļūt produkta informāciju.
Bulk SMS Software

Bulk SMS Software - Professional

Bulk SMS Software - Profesionālā sūtīt masu sms no datora uz vienu vai vairākiem mobilo tālruņu lietotājiem, izmantojot, izmantojot jebkuru Windows OS bāzes Pocket PC vai jebkuru GSM mobilo tālruni.

Bulk SMS Software for Windows Mobile Phone

Bulk SMS programmatūra logiem mobilo tālruni raidījumā beztaras sms tieši no Microsoft Windows balstīta Pocket PC ierīcēm uz citu mobilo tālruni.

Bulk SMS Software GSM mobilo tālruni

Bulk Īsziņas GSM mobilo telefonu sūta sms uz kontaktu sarakstu no Desktop vai klēpjdatoru sistēmu, izmantojot, izmantojot GSM tehnoloģijām balstītu mobilo tālruni.

Bulk SMS Software Pocket PC

Bulk SMS Software Pocket PC ir pilnībā spēj pārraidīt beztaras sms tieši no Microsoft Windows balstīta Pocket PC ierīcēm uz citu mobilo tālruni.

Bulk SMS Software Professional Bundle

Bulk SMS programmatūra profesionālai komplektā ietilpst Bulk Īsziņas programmatūra - Profesionālā un Pocket PC uz mobilo īsziņu programmatūra, kas vienā iepakojumā.
Database Conversion

MSSQL MySQL Database Conversion

MSSQL MySQL Database Conversion Software ir īpaši izstrādāta, lai pilnībā pārvērstu Microsoft SQL datu bāzes ierakstiem, lai MySQL datu bāzi formātā, nemainot integritāti avota MSSQL datubāzes.

MySQL MSSQL datu bāze Conversion

MySQL MSSQL datu bāze Conversion Software izmanto, lai migrēt MySQL datu bāzes ierakstus, Microsoft SQL datu bāzi ar atbalstu visiem galvenajiem datu bāzes noklusējuma vērtībām.

MS Access, lai MySQL datu bāze Conversion

MS Access, lai MySQL Database Conversion Software pārvērš visu vai izvēlēto Microsoft Access datu bāzes ierakstus uz MySQL datu bāzes formātā un atbalsta visas galvenās versijas, MS Access datu bāzi.
Programmatūra Setup Maker

Setup Maker Software

Setup Maker Software ģenerē apkopota, self-izpildāmā exe faila iestatīšanu jūsu Windows lietojumprogrammu, kas ļauj viegli programmatūras izstrādātājiem, lai izvietot savu Windows lietojumprogrammas dažādās sistēmās.

Setup Maker - MSI uz EXE

Setup Maker - MSI uz EXE programmatūra rada exe izpildāmā faila iestatījumu no esošās Microsoft MSI faila formātā paketes jūsu Windows lietojumprogrammas...
Kriminālistikas instrumenti

Mobilais tālrunis inspektors

Pocket PC Kriminālistikas Pētnieku

Pocket PC kriminālistikas pētnieks rīks piekļuve visu informāciju par jūsu Windows OS balstītas mobilajiem telefoniem, tostarp mobilo modeļa numuru, ražotāja nosaukumu, IMEI numurs, tālruņa grāmatu ziņas, īsziņas utt
Sistēmas rīki

Secure Data Wiper

Droša datu tīrītājs dzēš un salvetes neizmantoto diska vietu, svītrots konfidenciālu failus no jūsu Windows cieto disku un dažādas USB noņemama diskus.

Keylogger Software

Keylogger programmatūra uzrauga vispārējo klaviatūras darbības darbinieku vai kazlēnu datorā jūsu prombūtnes laikā, piemēram, apmeklēto tīmekļa lapas, drukāti tekstu, čata sarunāties, e-pastu, paroles uc

Advance Keylogger programmatūra

Advance Keylogger programmatūra darbojas slēptā režīmā un dziesmas visu datora darbību, piemēram, klipu kuģa ierakstus, balss čata sarunas, mājas lapas utt un uztveršanas ekrānšāviņi regulāri laika intervālā.

Website uzraudzības instruments

Website uzraudzības instruments uzturēt ciešu un nepārtrauktu to skatīties uz tīmekļa pieejamību un brīdina laikā bezsaistes statusu mājas lapas.

Backlink pārbaudītājs lietderība

Backlink pārbaudītājs lietderība pārbauda lietotāju Website backlink statusu un nosūta e-pasta trauksmes paziņojumu uz lietotāju, ja jūsu tīmekļa vietne saite ir noņemta vai atrasts ne uz sava partnera mājas lapā.

Live Chat programmatūra

Live Chat programmatūra nodrošina tiešsaistes mijiedarbību starp mājas klientu atbalsta aģentiem un tiešsaistes apmeklētājiem, lai atrisinātu produktu un pakalpojumu saistītus vaicājumus, lai panāktu vislielāko klientu apmierinātību.