Usbdriverecovery
HomeSitemap ⇔ Estonian

USB Drive Recovery

Usbdriverecovery.com pakub maailmatasemel andmete taastamise lahendused andmete taastamine kõvakettalt, mälukaart, USB ketas, digikaamera, SIM-kaart, iPod ja muud andmekandjad.

Data Recovery Software for Windows

USB Drive Recovery Software

USB Drive taastamise tarkvara taastab kustutatud faile USB mälupulk meedia ja lahendab kõik andmete kadumise probleeme.

Memory Card Data Recovery Software

Mälukaart andmete taastamise tarkvara taastab andmeid kasutades lihtsaid andmete taastamise protsess kõik tüüpi mälukaarte.

Mobiiltelefonide Data Recovery Software

Mobiiltelefoni andmete taastamine tarkvara taastab kustutatud digifotosid, pilte, laule ja muid andmeid mobiiltelefon koos sisseehitatud ketta skaneerimise tehnikat.

Android Data Recovery Software

Android andmete taastamise tarkvara taastada kustutatud andmed, fotod, videod, arhiivide ja dokumentide Android mobiiltelefoni koos sisseehitatud erinevaid otsing taastamise võtteid.

Digital Pictures taastamise tarkvara

Digitaalne foto taastamine tarkvara taastab pilte kõvakettal ja flash disk meedia kui ka kogu loogilise ketta struktuur on kadunud.

Professional Data Recovery Software

Professional Data Recovery Software taastab andmeid kogemata kustutatud faile peale ketta formaadid või muu ühise andmete kadumise põhjuseid.

Irdkandja Data Recovery Software

Irdkandja taastamise tarkvara taastab andmeid mobiiltelefonid, MP3-mängijad, mängude seadmed ja eri ladustamise digitaalse seadmeid.

Digikaamera Data Recovery Software

Digitaalkaamera andmete taastamise tarkvara skaneerib iga natuke kaotanud andmed ja taastab kustutatud digifotosid, pilte videokaameraid.

Sim Card Data Recovery Software

Sim Card Data Recovery Software taaskasutab kustutatud sõnumid ja telefoniraamatust kontakt numbrid kadunud SIM-kaardi mällu.

NTFS Data Recovery Software

NTFS Data Recovery Software võimaldab kasutajatel taastada kaotatud või ligipääsmatud andmeid rikutud või vormindatud kõvakettale liigendatud NTFS ja NTFS5 failisüsteemi.

FAT Data Recovery Software

FAT Andmete taastamine tarkvara taastab kustutatud faile ja kaustu kõvakettad loodud FAT16, FAT32 failisüsteemi toetada kõik suuremad liigendatud aknad kõvakettale.

iPod Data Recovery Software

iPod Data Recovery Software taastab kõik kadunud, kustutatud muusika faile / kaustu kaasaskantavaid Apple digitaalne audio video mängija.

Zune muusika taastamise tarkvara

Zune muusika taastamise tarkvara on võimalik taastada kõik oma kadunud kustutatud rikutud muusika faile Microsoft Zune sotsiaalne võrgustik mängija.
Salasõna taastamine

Outlook Express parooli taastamine tarkvara

Outlook Express parooli taastamine tarkvara taastab kaotatud või unustatud Microsoft Office Outlook ja Outlook Express salvestatud e-posti konto paroole.

Internet Explorer parooli taastamine

Internet Explorer parooli taastamine taastatavad peidetud või unustatud Internet Explorer salvestatud paroolid mis tahes e-posti konto või parooliga kaitstud taotluse.
Raamatupidamistarkvara

Raamatupidamistarkvara - Standard Edition

Raamatupidamistarkvara - Standard Edition haldab kogu inventar ja arve andmed, varude aruanded ja säilitab registreid, tulude ja kulude aruanded Company.

Raamatupidamistarkvara - Enterprise Edition

Raamatupidamistarkvara - Enterprise Edition võimaldab ohutu ja täpne haldamine laos ja arvelduse andmed äri vöötkoodi toetust kiiresti juurde toote andmed.
Bulk SMS Tarkvara

Bulk SMS tarkvara - Professional

Bulk SMS tarkvara - Professional saata mass sms arvutist ühe või mitu mobiiltelefoni kasutajat kaudu kasutades Windows OS põhineb Pocket PC või GSM mobiiltelefoni.

Bulk SMS Tarkvara Windows Mobile Phone

Bulk SMS tarkvara windows mobiiltelefoni eetrisse lahtiselt sms otse Microsoft Windows põhise pihuarvuti seadmed teistesse mobiiltelefoni.

Bulk SMS tarkvara GSM mobiiltelefoni

Bulk tekstisõnumit GSM saadab sms kontaktide loendi Desktop või sülearvuti süsteemide kaudu, kasutades GSM-tehnoloogia põhineb mobiiltelefoni.

Bulk SMS Tarkvara Pocket PC

Bulk SMS Tarkvara Pocket PC on täiesti võimeline eetrisse lahtiselt sms otse Microsoft Windows põhise pihuarvuti seadmed teistesse mobiiltelefoni.

Bulk SMS Tarkvara Professional Bundle

Bulk SMS tarkvara professionaalne kimp sisaldab Bulk tekstisõnumit tarkvara - Professional ja Pocket PC mobiil tekstisõnumit tarkvara ühes pakendis.
Database Conversion

MSSQL MySQL Database Conversion

MSSQL to MySQL andmebaasi konverteerimise tarkvara on spetsiaalselt kavandatud, et täiesti teisendada Microsoft SQL andmebaasi kirjed MySQL andmebaasi formaat muutmata terviklikkuse allikas MSSQL andmebaasi.

MySQL MSSQL andmebaasi konverteerimise

MySQL MSSQL andmebaasi konverteerimise tarkvara kasutada rännata MySQL andmebaasi kirjeid Microsoft SQL andmebaas, et kõik suuremad andmebaas vaikeväärtused.

MS Access MySQL Database Conversion

MS Access MySQL andmebaasi konverteerimise tarkvara teisendab kogu või valitud Microsoft Access andmebaasi kirjed MySQL andmebaasi formaat ja toetada kõiki suuri versioone MS Access andmebaasi.
Software Setup Maker

Setup Maker tarkvara

Setup Maker tarkvara genereerib koostatud, füüsilisest isikust käivitatava exe fail setup oma Windowsi rakendus, mis muudab lihtsaks tarkvaraarendajad kasutada oma Windowsi rakendustes üle erinevates süsteemides.

Setup Maker - MSI et EXE

Setup Maker - MSI et EXE tarkvara loob. Exe käivitatava faili setup olemasolevate Microsoft. MSI vormingus pakett aknad tarkvara rakendus.
Kohtuekspertiisi Tools

Mobiiltelefonide Inspector

Pocket PC Kohtuekspertiisi uurija

Pocket PC Kohtuekspertiisi uurija Tool juurdepääs kogu infot oma Windows OS põhinevad mobiiltelefonid, sealhulgas mobiil mudeli number, tootja nimi, IMEI number telefoniraamatust üksikasjad, tekstisõnumeid jne
System Tools

Secure Data Puhasti

Secure Data Puhasti kustutab ja purgis kasutamata kettaruumi kustutada konfidentsiaalseid faile Windows kõvaketta ja erinevate USB irdketastele.

Keylogger Tarkvara

Keylogger tarkvara jälgib üldist klahvivajutuse tegevusega töötajate või lapsed arvutis teie äraolekul nagu külastatud veebilehtede, trükitud tekst, chat vestelda, e-kirju, paroole jne

Advance Keylogger Tarkvara

Advance Keylogger tarkvara töötab varjatud režiimi ja jälgib kogu arvuti tegevuse nagu klipi juhatuse kanded, hääl vestlused, veebilehti jne ja püüdmise pilte korrapäraste ajavahemik.

Veebileht järelevalve vahend

Veebileht järelevalve vahend hoiab tihedas ja pidevas vaadata kodulehel kättesaadavus ja hoiatab teid ajal offline staatus veebilehed.

Agurpidi Checker Utility

Agurpidi Checker Utility kontrollida kasutajate Koduleht agurpidi staatust ja saadab e-mail ohuteate kasutaja kui oma kodulehekülje link on eemaldatud või ei leidnud teie partner kodulehel.

Live Chat Software

Live Chat Software annab online vastastikmõju kodulehel klienditeeninduse esindajad ja online külastajaid lahendada toodete ja teenustega seotud küsimustele, et saavutada suurim kliendirahulolu.